Amerykański senator Lummis kupuje więcej bitcoinów, postrzega BTC jako „doskonały magazyn wartości”

Amerykański senator Lummis kupuje więcej bitcoinów, postrzega BTC jako „doskonały magazyn wartości”
Senator USA Cynthia Lummis ujawniła, że na bitcoiny wydała ostatnio od 50,000 do 100,000 USD. Senator z Wyoming postrzega bitcoin jako „doskonały magazyn wartości”, który powinien znaleźć się w każdym portfelu inwestycyjnym.

Senator pro-bitcoin z Wyoming, Cynthia Lummis, ujawniła swój niedawny zakup bitcoinów w okresowym raporcie o transakcjach (PTR) w czwartek.

Według zgłoszenia, 16 sierpnia senator kupiła BTC o wartości od 50,001 do 100,000 USD. Cena bitcoina wynosiła wówczas około 45,000 USD.

Ujawnienia dokonano poza 45-dniowym terminem zgłaszania określonym w ustawie o zatrzymaniu handlu w zakresie wiedzy kongresowej (STOCK). Ustawa wymaga od członków Kongresu ujawnienia każdego zakupu i sprzedaży poszczególnych akcji, obligacji i kontraktów terminowych na towary o wartości powyżej 1,000 USD w ciągu 45 dni od transakcji.

Rzecznik prasowy w biurze senatora Lummis powiedział CNBC, że opóźnienie ujawnienia było spowodowane „błędem zgłoszenia”, stwierdzając:

Gdy zdaliśmy sobie z tego sprawę, pracowaliśmy z komisją etyki, aby to naprawić. To był uczciwy błąd, a problem został rozwiązany bez kary.


Senator z Wyoming postrzega bitcoin jako „doskonały magazyn wartości”, który powinien znaleźć się w każdym portfelu inwestycyjnym.

Senator pod koniec czerwca mówiła, że ​​zamierza “kupić dip”, ponieważ cena bitcoina spadła poniżej 30,000 USD. Komentując spadającą cenę BTC, powiedziała: „Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ jak tylko spadnie trochę więcej, kupię trochę więcej”.

Senator Lummis jest wieloletnim zwolennikiem bitcoinów. Wcześniej powiedziała, że ​​kupiła swojego pierwszego BTC w 2013 roku za 330 USD i do końca czerwca posiadała 5 bitcoinów.

„Naprawdę postrzegam to jako wielki zasób wartości dla osób fizycznych, korporacji i rządów” – skomentowała w lutym na temat bitcoina, stwierdzając:

Nadal uważam, że jest to doskonały zasób wartości i powinien być częścią portfela inwestycyjnego każdej osoby.

13-10-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts