Crypto wygeneruje więcej bogactwa niż internet.

Crypto wygeneruje więcej bogactwa niż internet.
Menedżer funduszy hedgingowych, Mark Yusko, uważa, że kryptowaluty będą generować „nieopisane bogactwo”.

Tworząc fundamenty Internetu wartości (Web 3.0), kryptowaluty i blockchain będą generować więcej bogactwa niż Web 1.0 i Web 2.0, powiedział Mark Yusko, dyrektor generalny Morgan Creek Capital, w ekskluzywnym wywiadzie dla Cointelegraph.

„Nie dotarliśmy nawet do parabolicznej części sieci Web 3.0, która ma stworzyć ogromne bogactwo” — powiedział Yusko.

W swojej karierze menedżera funduszy hedgingowych Yusko czerpał zyski z inwestowania we wczesne technologie internetowe. Zajął się kryptowalutami w 2017 roku, po tym, jak zdał sobie sprawę z ich potencjału do napędzania Internetu wartości — nowej iteracji Internetu, która pozwoli użytkownikom wymieniać wartość bezpośrednio z pominięciem pośredników finansowych.

W porównaniu z poprzednimi wersjami internetu, który zrewolucjonizował sferę komercyjną i medialną, „sieć zaufania” – jak nazwał ją Yusko – będzie generować wykładniczo większą ilość bogactwa.

„Usługi finansowe to znacznie więcej niż informacja, media i handel” – zaznaczył.

Yusko jest jednak przekonany, że zanim wejdzie w fazę parabolicznego wzrostu, branża kryptograficzna będzie musiała przezwyciężyć opozycję tradycyjnych podmiotów finansowych i prawdopodobnie stanąć w obliczu kolejnej poważnej korekty.

„Zasiedziali naprawdę nie chcą, aby zakłócacze zwyciężyli, będą walczyć naprawdę ostro. Będą rzucać bariery regulacyjne – będą próbowali wykupić firmy i technologie” – powiedział.

Obejrzyj pełny wywiad z Markiem Yusko na YouTube.

02-11-2021, Mr Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts