3 proste kroki aby dołączyć do Mr.Porada Crypto and Trading

Krok 1
Każda, nawet najbardziej niesamowita przygoda zaczyna się od pierwszego kroku. Kup pierwszy dostęp na shop.mradvice.eu. Link znajduje się poniżej, a proces rejestracji przebiega bardzo sprawnie i intuicyjnie. Otrzymasz wszystkie instrukcje na swój adres e-mail. Przed Tobą pojawi się pierwsza część naszego forum, która jest wstępem do Twojej przygody.
Krok 2
Uważnie przeczytaj cały kanał "Zanim zaczniesz". Znajdziesz tam regulacje prawne oraz zasady panujące na forum. Następnie zapoznaj się z wybranymi pakietami i wybierz ten, który Cię najbardziej zainteresuje. Po dokonaniu opłaty zgodnie z instrukcją pozostanie już tylko zaakceptowanie regulaminu i wysłanie prośby o zweryfikowanie konta.
Krok 3
Poprawna weryfikacja konta jest przepustką do naszego świata. Następnie przygotujemy Cię do egzaminu, którego zaliczenie równoznaczne będzie z dodaniem do wszystkich grup telegramowych. Po dołączeniu – zapoznaj się z podpiętymi wiadomościami w każdym z kanałów w aplikacji Telegram, a na sam koniec – a właściwie początek - przywitaj się z naszą społecznością na kanale „Debata”. Twoja przygoda rozpoczyna się właśnie w tym momencie. Wierzymy, że będzie fantastyczna i owocująca w wiele Twoich sukcesów.